Temsilci Ol

TEMSİLCİMİZ OLUN…

Bir fikrimiz vardı , bunu birlikte büyütelim dedik ve sizi de işin içine kattık.

Temsilcimiz olmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Biz etkili ve verimli bir ekipten oluşan kobi danışmanlık şirketi olduğumuzu iddia ediyoruz , şimdi sen de Gep Patent & Danışmanlık ofisinin bilgi, birikim ve deneyimlerinden yararlanarak kendi işinin sahibi ve süreç içerisinde kobilere hizmet sunan bir profesyonel olmak istiyorsan bizimle olmalısın.

Bize Katılın

Temsilcimiz Olun , Hemen Kazanmaya Başlayın…

Kendinize farklı bir kariyer hedefliyorsanız , bağımsız çalışma ortamı ve kazancınızı kendiniz belirlemek istiyorsanız bu teklif tam size göre.

Lisans mezunusunuz ama ülkemizin koşulları gereği hak ettiğiniz işi bulamıyorsunuz , asgari ücretli niteliksiz işler mi teklif ediliyor? Bu duruma katlanmak zorunda değilsiniz.

Girişimci olun, çalışın ve kariyerinizi nasıl planlayacağını bilin yeter.

Danışmanlık sektörü hızla büyüyen ve ülkemizin nitelikli insan kaynağına ihtiyacı olan bir sektör konumundadır ve Gep Patent & Danışmanlık ofisi kendisini bu yönde geliştirmeye aday kişilerin kendilerini zamana içinde profesyonel danışmana dönüştürecekleri bir okul statüsündedir.

İşbirliğimizin başladığı andan itibaren eğitime ve deneyimlere tabi tutularak kendinizi geliştirmeye başlarsınız, şirket uzmanlarımızın sizi yönlendirmeleri sayesinde kendi danışmanlık ofisinizde bağımsız olarak kazanmaya ve toplumsal bir saygınlığa ulaşırsınız.

Detaylar icin temsilcilik formumuzu doldurun sizinle irtibata geçelim süreci planlayalım.

Bugün kendiniz için inandığınız bir şeyi yapın !

Sohbete başla
WhatsApp Destek
Gep Patent
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?